З Днем Перемоги!

З Днем Перемоги!
Дорогі земляки! 9 травня  весь світ відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це день честі й слави наших дідів та прадідів, які мужньо стали на захист рідної Вітчизни.
 
Пам'ять народна жива, подвиг загиблих не забути. Пам'ять вона нетлінна та вічна, вона дивиться на нас із обелісків, пам’ятників, із старих фронтових фотографій, з речей, що збереглись з тих часів і не дають померкнути жодній згадці. У жорстоких боях полягли герої, але їх імена, подвиги живуть у людських серцях в назвах вулиць, пам'яті вдячних нащадків. 
 
Скільки б не минуло років, не зітруться в пам'яті вдячних синів та дочок світлі імена тих, хто відав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. 
 
Свято Перемоги над нацизмом назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли шляхами безжальної війни. Ніколи не забудемо безцінний вклад, будемо завдячувати Вам свободою і мирним небом. 
 
Їх героїчний внесок у Перемогу слугує яскравим прикладом для прийдешніх поколінь і надихає до єдності, миру та злагоди в ім’я розквіту та процвітання України.
 
Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незагоєною раною, жахливим шрамом нашої пам'яті. 
 
Будемо ж гідні військового і трудового подвигу наших дідів, батьків, воїнів-партизанів, матерів та сестер. Зробимо все від нас залежне, щоб зберегти мир, спокій та порозуміння в Україні. 
 
Світла пам’ять усім, хто поліг на цій війні - воїнам-визволителям, воїнам-переможцям, героям тилу, що принесли мир на нашу землю. Будемо  пам’ятати всіх, хто віддав своє життя заради майбутніх поколінь.
 
Бажаю миру, злагоди і добробуту кожній українській родині!
 
З повагою
голова Селянської спілки України
Григорій Калетнік
Розділи
Відео